KARSTĀ ŪDENS KATLS CIETAJAM KURINĀMAJAM

WM F

-WM F ir trīscauruļu cietā kurināmā ūdens cauruļu katls ar īpašu cauruļu struktūru, kas īpaši paredzēts lietošanai ar cieto kurināmo.

-Fiksēts cietā kurināmā režģa katls, kas ir ideāli piemērots biomasas un neapstrādātu koksnes izstrādājumu sadedzināšanai. Īpaši degvielas piegādes risinājumi un režģi nodrošina vienmērīgu degvielas piegādi pat ar rupjiem materiāliem un atbilst pašreizējiem emisijas standartiem. Diapazons sastāv no 15 modeļiem ar neto apkures jaudu no 130 kW līdz 4100 kW.

-Standarta projektētais spiediens - 3 bāri.

-Gliemežu padeves sistēma, kuras rezultāts ir dizains, kurā apvienots katls un mehāniskais deglis.

-Telpa, kas atrodas zem režģa, ir sadalīta noslēgtos nodalījumos, lai nodrošinātu diferencētu sadegšanas gaisa padevi.

-Liela sadegšanas kamera ar dūmu kameru un atgriezenisku dūmgāzu plūsmu optimālai neapstrādātas degvielas žāvēšanai degšanas laikā.

-Degšana notiek divos posmos, uz restēm notiek degošas koksnes gāzes veidošanās, primārā un sekundārā degšanas gaisa plūsmas ātrumu režģī regulē plašā diapazonā atkarībā no izmantotās degvielas īpašībām. Sekundārais gaiss tiek piegādāts caur neatkarīgu augstas turbulences sistēmu.

-Augstas kvalitātes ugunsizturīga odere, kas izgatavota no karstumizturīga betona un ķieģeļu kombinācijas, atkarībā no zonas, cauruļu saišķa un dūmgāzu ceļa formas, garantē minimālu tīrīšanas nepieciešamību, kā arī nodrošina piekļuvi visiem elementiem caur sānu durvīm.

-Termostatiskā sistēma automātiskai gliemežu pārvietošanai un papildu ugunsdrošības ierīce.

-Augsta efektivitāte, parasti pārsniedz 90% (mod. 130 ÷ 950) un 85% (mod. 1300 ÷ 4100).