KOMPRESORA UN KONDENSORA VIENĪBAS ĀRĒJAI UZSTĀDĪŠANAI

CGA

-Šī kondensācijas sērija atbilst vidēja lieluma dzīvojamo telpu dzesēšanas un apkures prasībām.

-Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām, un to var savienot ar ārēju siltummaini, kas īpaši paredzēts visas saražotās dzesēšanas enerģijas (un apkures gadījumā, ja ir atgriezeniskas iekārtas) nodošanai uzņēmuma telpās.

-Aukstumaģenta ķēde, kas uzstādīta no gaisa plūsmas izolētā nodalījumā, lai vienkāršotu apkopi, ir aprīkota ar ritināšanas kompresoriem, kas uzstādīti uz triecienu absorbējošiem balstiem, apgrieztā cikla vārstu, aksiālajiem ventilatoriem ar aizsargājošām režģiem, no vara caurulēm izgatavotu spoli un alumīnija režģa spuras ar apakšdzesēšanas sekciju. Ķēde ir aprīkota ar drošības gāzes vārstu un drošības slēdžiem augsta un zema spiediena nodrošināšanai.

-To var aprīkot ar mainīga ātruma ventilatora vadības sistēmu, kas ļauj iekārtām darboties zemā āra temperatūrā dzesēšanas režīmā un augstā āra temperatūrā sildīšanas režīmā, kā arī šādos darbības apstākļos var samazināt trokšņa līmeni.

-Tas tiek piegādāts ar elektrisko vadības un uzraudzības paneli, kurā ietilpst galvenais slēdzis, fāžu klātbūtnes un pareizas fāžu secības uzraudzības ierīce, mikroprocesora kontrolieris ar displeju un citas elektriskas sastāvdaļas ar minimālo aizsardzības klasi IP54.

-Tiek veikta precīza montāžas procedūra un individuāli rūpnīcas testi.

-Nāk ar aukstumaģenta uzlādi.

-Uzstādīšanai nepieciešami tikai elektriskie savienojumi un aukstumaģenta līnijas (starp kondensācijas ierīci un ārējo siltummaini).