DIATERMISKĀS EĻĻAS KATLS

ELICOIL NO

-Diatermiskās eļļas katli, kas tiek aprīkoti ar spirālveida caurulīti ar vienu vai vairākām rindām un ar trim efektīviem dūmgāzu gājieniem.

-Tiek izstrādāti lietošanai ar liesmas degļiem, kas darbojas ar šķidro (ieskaitot augstu blīvumu) vai gāzveida kurināmo.

-Standarta aprēķina spiediens 10 bar.

-Minerāleļļu darba temperatūra ir 300 °C, sintētisko eļļu darba temperatūra ir 350 °C, temperatūras starpība starp ieplūdes un izplūdes atveri ir aptuveni 40 °C.

-Pēc pieprasījuma katli var būt konstruēti ar temperatūras vērtībām, kas atšķiras no iepriekš norādītajām.

-Konstrukcija ar divām koncentriskām rindām cilindriskā korpusa iekšpusē no lokšņu metāla, kas ir hermētisks dūmgāzēm. Pirmā rinda ir kurtuve, kur tiek iesniegta liesma: otrā rinda ir trīs dūmgāzu gājienu kontūra sākums, kas optimizē visas siltummaiņas virsmas izmantošanu, ko dara degļa lietošanu ar zemu slāpekļa oksīdu emisijas līmenis (NOx) daudz izdevīgāku.

-Cauruļu kūlis tiek izgatavots no oglekļa tērauda bez metināšanas.

-Pieeja kurtuvei ir pieejama, izmantojot degļa durvi; kura ir nostiprināta uz katla, tā atvēras gan pa labi gan pa kreisi; durvis ir pārklātas ar pietiekami biezu karstumizturīgu betona kārtu un tiek aprīkota ar caurumu, lai kontrolētu liesmu un degļa montāžas plāksni.

-Aizmugurējā dūmu kamera tiek pieskrūvēta pie katla un tiek pārklāta ar siltumizolācijas betonu; tiek aprīkota ar durvīm tīrīšanai un ar stiprinājumu dūmgāzu savienošanai.

-Katla korpuss ir aprīkots ar atbilstošo augstblīvuma minerālvātes slāņi, ir aizsargāts ar plāksni no nerūsējošā tērauda (AISI 430); kas samazina siltumu un palielina kopējo efektivitāti.