PREXREC / VAPOREC

SILTUMA REKUPERĀCIJAS IEKĀRTA NO TURBĪNAS VAI DZINĒJA IZPLŪDES GĀZĒM

PREXREC / VAPOREC

-Ūdenssildīšanas katli vai ūdens pārsildīšanas katli, kuri atdod enerģiju no izplūdes gāzēm vai turbīnām, kuri ejot caur caurulēm un kūli atdod siltumu šķidrumā-nesējā.

-Piegādātā sistēma ir aprīkota ar spiedieniekārtu, ka arī ar tādiem piederumiem, ka izplūdes gāzes selektorvārsti, kuri tiek izmantoti, lai pārtrauktu siltuma padevi, kur tas ir nepieciešams. Mezglu izmēram jābūt rūpīgi pieskaņotam atbilstoši izplūdes gāzu parametriem, piemēram, kā temperatūra, mitrums, sastāvs, patēriņš un tā tālāk.

-Parasti tiek uzstādīts uz leju no dzinējiem vai turbīnām, kas tiek izmantoti elektroenerģijas ražošanai un jebkuram citam rūpnieciska procesa tipam, kas izmest karsto gāzi atmosfērā.

-“PREXREC” un “VAPOREC” siltuma rekuperācijas uzstādīšanas ir drošas, tās nodrošina maksimālo veiktspēju un zemo spiediena kritumu.

-Ūdens un gāzes kontūras var pārbaudīt, ka kombinācijā ar vienkāršu vadību un mazo vajadzību tehniskajā apkopē, padara šos ģeneratorus par ideālu risinājumu visiem veidiem, kā izmantot smagos apstākļos.

-Ģeneratorus var aprīkot ar ekonomaizeriem un ūdens iepriekšējas uzsildīšanas spirālēm atkarībā no pasūtītāja konkrētās prasības.

-Ir pieejamas versijas ar vienu vai divām ejām, atkarībā no pieejamā garuma zem izvietojuma, kā arī tos var projektēt un izgatavot karstā ūdens, pārsildīšanas ūdens, tvaika vai diatermiskās eļļas ražošanai.