IEKŠĒJI GAISA ŪDENS DZESĒTĀJI UN SILTUMA SŪKŅI IEKŠĒJAI UZSTĀDĪŠANAI ĀRĀ

RGA HE

-Šī gaisa-ūdens dzesētāju un siltumsūkņu sērija atbilst vidēja izmēra dzīvojamo telpu dzesēšanas un apkures prasībām.

-Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām, un to var izmantot kā daļu no sistēmām ar ventilatora spoles vienībām, grīdas apsildi un ļoti efektīviem radiatoriem.

-Aukstumaģenta ķēde, kas uzstādīta no gaisa plūsmas izolētā nodalījumā, lai vienkāršotu apkopi, ir aprīkota ar ritināšanas kompresoriem, kas uzstādīti uz triecienu absorbējošiem balstiem, plākšņu siltummaini ar lodēšanas plāksnēm, termostatisko izplešanās vārstu, atpakaļgaitas vārstu, mitrumu absorbējošu filtru, aksiālos ventilatorus ar aizsargājošām režģiem, o vara cauruļu spole un alumīnija režģa ribas ar apakšdzesēšanas sekciju.Ķēde ir aprīkota ar drošības gāzes vārstu, augsta un zema spiediena drošības slēdžiem un diferenciālā spiediena slēdzi uz plākšņu siltummaini. Plākšņu siltummainis un visas hidrauliskās caurules ir izolētas, lai novērstu kondensāciju un samazinātu siltuma zudumus.

-To var aprīkot ar mainīga ātruma ventilatora vadības sistēmu, kas ļauj ierīcei darboties zemā āra temperatūrā dzesēšanas režīmā un augstā āra temperatūrā sildīšanas režīmā, kā arī šādos darbības apstākļos var samazināt trokšņa līmeni.

-Pēc piegādes tie ir aprīkoti ar elektrisko vadības un uzraudzības paneli, kurā ietilpst galvenais slēdzis, fāžu klātbūtnes un pareizas fāzes secības uzraudzības ierīce, mikroprocesora kontrolieris ar displeju un citas elektriskas sastāvdaļas ar minimālo aizsardzības klasi IP54.

-Iziet precīzas montāžas un individuālo rūpnīcas pārbaužu procedūru. Uzstādīšanai nepieciešami tikai elektriski un hidrauliski savienojumi.